9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету із Всеукраїнською асоціацією ОТГ.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Подію було проведено 30 березня 2021 року в головному навчальному корпусі Університету. Підписання Меморандуму про співпрацю відбулося за участі в. о. ректора Леоніда Губерського й декана географічного факультету Сергія Запотоцького, які представляли інтереси КНУ імені Тараса Шевченка. Від Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад на зустрічі була присутня виконавча директорка Валентина Полтавець.

«Університет був і залишатиметься провідною інституцію із формування наукової думки й модерних освітніх ініціатив. Тож і сьогодні започатковується важлива для розвитку українських регіонів співпраця, згідно з якою представники самоврядування й службовці громад матимуть змогу отримувати сучасні знання й потрібні для них практичні навички на базі КНУ імені Тараса Шевченка», – заявив на заході ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський

Валентина Полтавець окреслила поточний стан справ у межах відповідальності Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та поділилася планами й перспективами із професійного розвитку представників громад, відповідно до сучасних вимог та темпів розвитку галузі.

Сторони засідання обговорили ключові аспекти Меморандуму про співпрацю. Ішлося, зокрема, про навчально-інформаційний супровід розвитку громад і територій; про координацію спільних проєктів через новозаснований Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Очікується, що завдяки започаткованій із Всеукраїнською асоціацією ОТГ співпраці Університет суттєво розширить можливості:

  • щодо реалізації науково-дослідного й освітнього потенціалу співробітників Університету;
  • щодо можливостей працевлаштування й запровадження інструментів дуальної освіти для студентів, аспірантів і випускників;
  • щодо зростання соціальної ролі, формування позитивного іміджу й збільшення внеску у розвиток місцевого самоврядування в Україні для КНУ імені Тараса Шевченка загалом.

Нагадаємо, раніше підрозділ Університету зробив крок до співпраці і розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні. Так, 25 лютого, на базі географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка було створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають