9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля має намір відкрити свію філію в Туреччині

Розширити науковий, культурний і мовний досвід студентів Луганщини планують в Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля (переміщений з Луганська в Сєвєродонецьк, Луганська обл.)

Про це розповіла ректор вузу-переселенця Ольга Поркуян, передає tribun.com.ua.

Як повідомила ректор, зараз в планах – відкрити в Туреччині філія університету. Адже, на думку Поркуян, працюючи тільки в межах України неможливо ефективно розвиватися.

До того ж, для студентів, які навчаються на таких спеціальностях, як «Туризм», «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа», важливою є можливість проходження практики за кордоном.

У Стамбулі ректором вузу було підписано угоду про співпрацю з Асоціацією університетів Кавказу – «KUNIB». Ця міжнародна організація об’єднує близько 70 освітніх установ Туреччини, Грузії, Азербайджану, Казахстану та інших країн.

За словами Ольги Поркуян, в вузі зацікавлені в стажуванні викладачів і в обміні студентів. Також інтерес викликають і подвійні дипломи. Ректор зазначила, що на сьогоднішній день у всьому світі цінується отримання студентом дипломів відразу двох університетів. Так, студент якусь частину часу вчиться в одній країні, а частина – в інший.

Крім цього, в університеті повідомили, що до них хочуть приєднатися ще 2 профільних технікуму. Остаточне рішення про приєднання винесе Міністерство освіти. Для цього потрібно офіційне звернення обладміністрації. Однак, усна домовленість, як каже Поркуян, вже досягнута.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають