9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Розроблений в Україні безпілотник використовує британська поліція

БПЛА Sky Mantis розроблений в Великобританії і Україні, збирається в Великобританії, і використовується поліцією Сполученого Королівства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Платформа Evolve Dynamics Sky Mantis спеціально розроблена з урахуванням вимог реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення безпеки: час польоту становить 1 годину, регульоване корисне навантаження і повністю зашифрований канал зв’язку.

БПЛА забезпечує контроль ситуаційної обстановки, дозволяючи приймати обґрунтовані рішення в міру розвитку і розгортання інциденту.

Система швидкого запуску означає, що пристрій може піднятися в повітря протягом 30 секунд.

У 2019 компанія Evolve Dynamics була схвалена як виробник БПЛА класу 1b для Міністерства оборони Великобританії.

Заснована у 2015 році, компанія Evolve Dynamics має персонал як у Великобританії, так і в Україні. Майк Дьюхерст, засновник компанії, розповів, що після довгих досліджень, розробок і спілкування з потенційними клієнтами, компанія отримала значний інтерес до своїх розробок. SkyMantis, який, за словами компанії, став справжнім хітом, був розроблений з урахуванням відгуків потенційних клієнтів, таких як поліція і пожежні команди, і, з недавнього часу, міністерства оборони.

Поліція Гвента використовує безпілотник, спеціально призначений для “погоди Уельсу”.

Sky Mantis, отриманий поліцією Гвента, фіксує злочини в сільській місцевості і людей, що використовують транспортні засоби для бездоріжжя.

БПЛА може досягати швидкості 50 миль на годину (80 км/год) і залишатися в повітрі до години.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають