9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Рада молодих вчених НАН України закликала міжнародну спільноту припинити будь-яку співпрацю з росіянами

Рада молодих вчених Національної академії наук України закликала кожного українця і громадян усіх цивілізованих країн світу припинити будь-яку співпрацю з російськими університетами, науковими установами, підприємствами, товариствами та видавництвами

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Звернення до науковців, підприємців та громадян всіх цивілізованих країн світу від імені Ради молодих вчених НАН України.

У зверненні науковці звернули увагу на скоєні агресором звірства та підкреслили зухвалу та брехливу поведінку росіян – від простих громадян до верхівки влади. Саме тому вчені закликали припинити будь-яку співпрацю з російськими університетами, науковими установами, підприємствами, товариствами та видавництвами. Також автори звернення попросили через офіційні чи особисті листи звертатися з вимогою виключення рф з різних міжнародних організацій.

“Весь цивілізований світ має зрозуміти, що в ньому немає місця агресивно налаштованим росіянам, оскільки вони є загрозою усьому світовому порядку та демократичним цінностям”, – йдеться у зверненні.

Автори звернення звертають увагу на чітко вибудовану вертикаль влади у всіх сферах рф та наводять у приклад нещодавній виступ доктора історичних наук, завідувача кафедри “Історія, філософія, політологія та соціологія” Петербурзького державного університету шляхів сполучення з темою доповіді “Специальная военная операция как выход из методологического тупика в гуманитарных науках”.

“Ми, українці та світова спільнота, маємо змусити задуматися кожного росіянина над тими звірствами, які сіє російська влада на території мирних країн”, – наголошують вчені.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають