9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Палестина зацікавлена в навчанні своїх студентів в українських вишах

Про це йшлося під час звізиту Повноважного Посла Палестини в Україні Мохаммеда аль-Ассада та Консула Посольства Палестини в Україні Давуда Жаллуда до Дніпровського національного університету.

Зокрема, палестинську делегацію зацікавили освітні можливості новоствореного факультету медичних технологій діагностики та реабілітації ДНУ. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки України.

Сьогодні в Палестині змінилися правила визнання дипломів про освіту за кордоном, значно розширений перелік акредитованих університетів та інститутів, також змінилися умови для наших абітурієнтів. Ми зацікавлені не лише в академіничних та наукових обмінах, але й культурних, – наголосив пан Посол.

Загалом майже 90 громадян Палестини отримали в різні роки дипломи нашого ДНУ. Ректор вишу Микола Поляков зазначив, що здебільшого іноземних студентів цікавили спеціальності факультетів прикладної математики та фізики, електроніки і комп’ютерних систем.

Сторони обговорили також умови навчання і проживання палестинських студентів, важливість опанування української мови, особливо для студентів медичних спеціальностей.

Останні новини:

Зараз читають