9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

НТУ «ХПІ» впроваджує вивчення технологій 3D-друкування у машинобудуванні

Заходи стартують 16 січня на кафедрі «Інтегровані технології машинобудування ім. М.Ф.Семка» НТУ «ХПІ» (лабораторний корпус №2), де буде презентовано кілька нових науково-дослідних структур.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу НТУ “ХПІ”.

Зокрема, відбудеться відкриття лабораторії «Високі технології у машинобудуванні» з демонстрацією роботи нових 3D-принтерів і показом процесів вимірювання та якісного аналізу отриманих виробів.

Також планується презентація навчально-виставкового центру метрології у машинобудуванні «Sinergia». Тут можна буде побачити роботу обладнання для 3D-сканування і зворотного моделювання, сучасних засобів індустріального метрологічного контролю. Основні завдання нової структури: підготовка і перепідготовка фахівців у галузі метрології і технічних вимірювань для різних сфер машинобудування; вивчення сучасного обладнання та передових технологій у галузі технічних вимірювань; сертифікація вимірювального обладнання підприємств України.

Цього ж дня у Головному корпусі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» буде підписано Договір про співробітництво в науково-технічній сфері між ТОВ «ДТЕК» і НТУ «ХПІ». Мета — розвиток партнерства Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та компанії ДТЕК у напрямках: професійної підготовки фахівців з можливістю проходження практики та подальшого працевлаштування на підприємствах компанії; співпраці в науково-технічній сфері; реалізації спільних проектів у інноваційних сегментах енергетики для розвитку бази знань ВНЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають