9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Новий Освітній Простір позитивно вплинув на успішність українських учнів

На Львівщині у звичайній сільській школі завдяки впровадженню Нового Освітнього Простору значно зросла успішність учнів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Build Port.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Раніше в селі Наварія на Львівщині на цьому місці роками стояв довгобуд. А діти були змушені навчатися у непридатних пристосованих приміщеннях. Тепер тут сучасна школа на 330 учнів з необхідними комфортними умовами для навчання, теплим фасадом та сучасним дизайном за принципами Новий Освітній Простір. Діти щасливі тут навчатися, вони стали перемагати на олімпіадах та різних змаганнях. Адже в такій школі дуже легко гарно вчитися, сюди хочеться бігти на уроки”, – написав Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

У наварійській школі був зроблений утеплений і яскравий фасад будівлі, кольоровий дизайн коридорів і зон відпочинку, у класах – мотивуючий простір і сучасне обладнання.

Також тут впроваджені всі необхідні умови для інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, щоб вони також могли отримувати якісну освіту на рівні зі всіма учнями.

Наразі вже понад 300 шкіл та дитячих садків в Україні впроваджують принципи Нового Освітнього Простору (#НОП). Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар‘єрність.

“НОП був започаткований у 2016 році у звичайній сільській школі у Путрівці Київської області. Дотепер зміни, які розпочались тоді у закладі, не завершуються. Плануємо, що у найближчі роки НОП буде реалізований у всіх опорних школах України, а до 2030 року – усі школи та дитячі садки матимуть такий Новий Освітній Простір”, – додав Парцхаладзе.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають