9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Німецька компанія Bayer забезпечить сучасним лабораторним обладнанням українські науково-дослідні інститути

Перше обладнання отримав Миронівський інститут пшениці

Миронівський інститут пшениці став першим учасником проекту «Майбутнє сільського господарства України», в рамках якого компанія Bayer забезпечуватиме сучасним науковим лабораторним обладнанням українські науково-дослідні інститути. Мета проекту – проведення досліджень ефективності засобів захисту рослин.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії Bayer

На сьогодні в сільському господарстві України дуже важливо стимулювати інновації. Саме вони забезпечать кращі умови для отримання високих врожаїв та сприятимуть довгостроковому зростанню в цьому секторі. За допомогою передачі цього обладнання ми хочемо стимулювати розвиток вітчизняної науки в галузі засобів захисту здоров’я рослин, — зазначив Франк Хатке, Керівник Аграрного підрозділу в Україні

В свою чергу директор Миронівського інституту пшениці, висловив подяку компанії Bayer за підтримку і висловив сподівання на майбутню плідну співпрацю.

Лабораторне обладнання, яке Bayer передала нам сьогодні надасть змогу покращити ефективність наших дослідів і сприятиме розвитку вітчизняної науки, — наголосив Олександр Демидов, директор інституту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають