9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Науковий журнал одного з вітчизняних вишів включено до Європейського довідкового покажчика

19 червня 2018 року журнал European Journal of Management Issues, який видається кафедрою менеджменту і туристичного бізнесу ДНУ, був схвалений для включення в Європейський довідковий покажчик гуманітарних і соціальних наук ERIH PLUS (The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.

Це стало можливим завдяки зусиллям заступника головного редактора доцента кафедри менеджменту та туристичного бізнесу факультету міжнародної економіки Олександра Крупського.

Я не думаю, що є яка-небудь інша якість настільки істотна для будь-якого виду успіху, як наполегливість, – сказав би про наполегливість редакційної колегії журналу European Journal of Management Issues Джон Девідсон Рокфеллер.

Включення European Journal of Management Issues в базу ERIH PLUS – це, без сумніву, успіх, оскільки процедура схвалення включає такі умови, як: високий рівень незалежності рецензування, якість, унікальність і корисність наукових публікацій, супроводжуваних анотаціями на іноземних мовах. Ознайомитися з журналом на базі ERIH PLUS можна за посиланням: http://dbh.nsd.uib.no/publiseringskanaler/erihplus/periodical/info?id=494054

blank

ERIH PLUS – індекс цитування, розроблений європейськими дослідниками в галузі гуманітарних та соціальних наук, який містить публікації не тільки англійською, а й іншими основними європейськими мовами. ERIH не є бібліографічним або рейтинговим інструментом. Метою створення цього індексу є підвищення доступності провідних європейських досліджень у галузі гуманітарних та соціальних наук, а також полегшення доступу до науково-дослідним журналам, виданим всіма європейськими мовами.

На сьогоднішній день за фахом «Бізнес» і «Менеджмент» в ERIH PLUS входить всього 7 українських журналів, а з «Економіки» – 15, причому ці списки взаємодоповнювальні. Тепер серед них є і European Journal of Management Issues, який публікує результати досліджень провідних фахівців, науковців, здобувачів наукових ступенів і звань з питань сучасного розвитку і формування теоретико-методологічних положень менеджменту інновацій, інноваційного розвитку країн світової економіки в умовах глобалізації, розвитку міжнародної інноваційної діяльності й науково-технологічного обміну, менеджменту і маркетингу наукових досліджень, корпоративного управління.

Журнал European Journal of Management Issues використовує сліпе рецензування Double-Blind Peer Review, дотримується суворої політики щодо антиплагіату та етики публікацій, видається з 2012 року і індексується в таких професійних джерелах, як: RePEc, IDEAS, EconBiz, EconBib, EconPapers.

Стратегічна мета редколегії журналу – включення видання в міжнародну наукометричну базу даних Scopus.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають