9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Наступного року на Дніпропетровщині відкриють унікальну школу робототехніки

На Дніпропетровщині відкриють школу робототехніки. Школу забезпечать суперсучасним обладнанням для навчання юних техніків.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький під час всеукраїнського семінару директорів позашкільних навчальних закладів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на День.

У планах на наступний рік — створення безпрецедентної школи робототехніки у Дніпрі. У неї буде п’ять філій у сільських та міських навчальних закладах області. Школі придбають сучасну техніку для створення моделей роботів. Діти там навчатимуться безкоштовно, — розповів Олексій Полторацький.

На думку директора департаменту, цей інноваційний підхід надасть можливість об’єднати теоретичні знання з практичними навичками. Також це сприятиме професійній орієнтації та вихованню нового покоління техніків та інженерів Дніпропетровщини.

Дніпропетровщина — один із флагманів позашкільної освіти України і науково-технічної творчості. Важливий момент виховання юних техніків — клубна робота на селі й в об’єднаних територіальних громадах. Саме з цього рівня починається розвиток, — зауважив директор Українського державного центру позашкільної освіти Геннадій Шкура.

В області працює одна з найбільших мереж позашкільних установ в Україні — 117 закладів, які відвідують понад 30 тисяч дітей та молоді. У всеукраїнському семінарі директорів позашкільних навчальних закладів брали участь і вчителі з інших країн.

У Польщі є такий напрямок освіти, як позашкільна робота, але тут, на Дніпропетровщині, це набагато ширше розвинуто і має давні традиції, — поділився директор палацу молоді польського міста Лодзь Адам Кохер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають