9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На Всесвітній Олімпіаді з робототехніки українці зайняли перше місце

Команда з України зайняла перше місце на Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки яка проходила в Таїланді. На олімпіаді Україну представляли 7 команд у різних категоріях. Учасникам змагань необхідно було за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «ROBOTICA».

Представляли Україну на всесвітньому етапі команди, які посіли перші місця у національному відборі в Києві. В результаті перше місце у Студентській категорії (від 17 до 25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех з команди «Banana Milkshake». Єгор Лінов та Тимофій Сагатий з команди «Yellow Cat» зайняли восьме місце. Це найкращий результат українських команд за останні 10 років.

Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки, — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica.

Програми з робототехніки охоплюють 282 школи Украіни. В програмі беруть участь понад 2679 дітей, які протягом 312 годин на рік займаються створенням робототехнічних рішеннь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають