9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

На Вінниччині відкрили реконструйовану школу (фото)

1 вересня відбулось урочисте відкриття Сосонської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району після реконструкції.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

За словами директора навчального закладу Людмили Кугай, у приміщенні школи після реконструкції можуть навчатися близько 400 учнів. Наразі в освітньому закладі перебуватиме 256 школярів, а до першого класу підуть 36 учнів.

На урочисту лінійку з нагоди нового навчального року до місцевих школярів завітали: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, митрополит Вінницький і Барський Симеон, народний депутат України Олексій Порошенко та голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко. У заході також взяли участь працівники апарату Вінницької РДА та керівники структурних підрозділів, сільський голова с. Сосонка Микола Демченко, депутати районної та сільської рад, а також керівники підприємств та установ, організацій району та області.

Від імені та за дорученням Уряду, Валерій Коровій вручив директору школи Людмилі Кугай сертифікат, який засвідчує відповідність завершеної реконструкції Сосонської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.

Крім цього, під час свята Валерій Коровій вручив директору школи сертифікат на комплект обладнання для кабінету математики на суму 362 тис. грн.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають