9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Вінниччині відкрили бджолярський навчально-практичний центр

У селищі Вороновиця Вінницького району відбулось відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Бджоляр»

Навчально-практичний центр було відкрито на базі професійно-технічного училища №14. Заклад має повністю обладнані навчальні кабінети, дві лабораторії та навчальну пасіку, де учні отримуватимуть практичні професійні навички.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс Моя Вінниця.

Сьогодні у На загальнодержавному рівні визначено ключові пріоритетні напрями, які включають розвиток 19 спеціальностей. Мені дуже приємно, що Урядом передбачено цільове використання коштів для підтримки значимих професій на загальнодержавному рівні, до яких також належить бджолярство, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк

Сьогодні на Вінниччині працює вже вісім подібних навчально-практичних центрів. З них – чотири будівельного спрямування, два – аграрного, один – залізничного та один, спрямований на сферу послуг.

Викладачі центру є фахівцями високого професійного рівня з вищою та базовою спеціальною освітою, досвідом роботи на потужних підприємствах. Крім того у навчального закладу вже налагоджена робота з підприємствами, що співпрацюють з міжнародними партнерами, таким як: ФГ «Апіс-Україна», ТОВ «МедПоділля», ФГ «Агроталія».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають