9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

На Вінниччині відкрили аграрний навчально-практичний центр

Це вже 9-й навчально-практичний центр та третій аграрного спрямування в області

Навчально-практичний центр відкрився у Томашпільському районі на базі Комаргородського вищого професійного училища. Це дев’ятий подібний освітній центр на території області.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «VIN».

Ми відкриваємо 9-й навчально-практичний центр, який є багатопрофільним та третім серед аграрних центрів в області. На Вінниччині є центри різного спрямування – аграрного, будівельного, швейного, проте аграрний комплекс є рушійною силою розвитку економіки нашої області, – зазначив заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

На відкриття центру вперше в області та в Україні були виділені близько 3 млн. гривень коштів Державного Фонду регіонального розвитку. Мета відкриття подібних цетрів – впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, розширення співробітництва і взаємодії з підприємствами-замовниками кадрів.

В навчально-практичному центрі готуватимуть учнів за спеціальностями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Електрогазозварник», «Садовод», «Кухар-кондитер», «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають