9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

На щорічній міжнародній університетській олімпіаді українські школярі здобули шість медалей

2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові медалі здобули українські школярі на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила 11-16 червня у США на базі State University of New York at Oswego. Також наші учні отримали дві почесні відзнаки.

У змаганнях взяли участь понад 1300 школярів з усього світу у різних категоріях. Україну на олімпіаді представляли 8 манівців. Усі вони мають нагороди. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН України.

Зокрема, місця розподілились таким чином:

«Золото»:

  • Одинадцятикласник із Закарпаття Валентин Фречка  за роботу «Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя»
  • Катерина Малкіна, учениця з Маріуполя, за роботу «Метод біоутилізації поліетилену високої щільності».

«Срібло»:

  • Валерія Тищенко, учениця із Херсона, робота «Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію».
  • Максим  Терентьєв, одинадцятикласник із Херсона, робота «Розробка пристроїв для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму».

«Бронза»:

  • Софія Петришин, одинадцятикласниця зі Львова, робота «Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору»
  • Микола Веремчук, учень із Чернівців, робота «Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частинки в оптичній пастці»

Почесні відзнаки Олімпіади отримали Артем Міронець, десятикласник із Сум, за роботу «Субстратна приуроченість копрофільних аскоміцетів НПП Деснянсько- Старогутський»  та  Анна Волкова, учениця з Чернівців, за роботу «Відновлення ґрунтів забруднених важкими металами».

GENIUS Olympiad 2018 – щорічна міжнародна університетська олімпіада, яка заснована Oswego State University of New York (SUNY) і традиційно проводиться у другій половині червня. Олімпіада проходить  у кілька етапів і надає можливість молоді з різних країн поділитися своїм першим науковим досвідом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають