9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

На Львівщині відкрили навчально-практичний зварювальний центр

Заклад відкрили на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища

Навчально-практичний центр «Сучасні європейські технології у зварювальному виробництві» створено для повноцінного навчання учнів на сучасному обладнанні за європейськими стандартами з професії електрогазозварник. Заклад став 15-м навчально-практичним центром на базі закладів професійної освіти в області, але єдиним за напрямком зварювального виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Сьогоднішній захід є прикладом того, як має бути в нашій країні, це – спільна робота освіти, бізнесу та молоді, яка здобуває знання. З одного боку – ми маємо добре місце для навчання, з іншого – бізнес матиме добрих працівників для того, щоб підприємства були успішні на ринку,- зазначив у вітальному слові голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Реконструкція зварювальної майстерні закладу була здійснена за кошти бізнес-партнерів та кошти спецрахунку. Зокрема, було закуплено обладнання для напівавтоматичного зварювання, плазмового різання, ручного дугового зварювання, а також столи для зварювання, шліфувальні машини, станок для заточування вольфрамових електродів та інше обладнання.

Хочу, щоб ви здобули тут дійсно добру і потрібну освіту. І щоб ви заставили нас боротися за вас, щоб лишились тут і працювали на підприємствах, отримували достойну зарплату. Зробіть це – зробіть для нас і для України,-  наголосив директор ДП «Ен Джі Метал Україна» Тарас Іванців.

За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій, у планах відкриття ще трьох навчально-практичні центри за кошти державного бюджету та п’ять навчально-практичних центрів за кошти з обласного бюджету.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають