9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

На базі Вінницького університету відкриють сучасний науково-технічний ліцей для обдарованої молоді

На базі Вінницького національного технічного університету буде створено комунальний заклад «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

Для навчання ліцеїстів закуплять сучасне мультимедійне обладнання та облаштують кабінети за останнім словом техніки. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «День».

Особливість ліцею полягати в тому, що в його стінах зберуть найкращих учнів з усієї області, повідомив в.о. директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю, який уклали Вінницька ОДА, Вінницький Бізнес Клуб і Вінницький національний технічний університет, з початку нового навчального року в області буде створено комунальний заклад «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді», – коментує Буняк. – Це дасть можливість для дітей області, незалежно від того, де вони проживають, пройшовши відповідний відбір, вчитися у Вінниці на повному пансіоні, з огляду на проживання в гуртожитках, харчування та надання інших необхідних в такому віці соціальних умов.

Головний освітянин області додав, що потрапити до ліцею зможуть учні нинішніх 8-10-х класів, а з наступного навчального року та одинадцятого. Заклад стане конкурентом для Вінницького міського фізико-математичної гімназії №17 та Вінницького технічного ліцею, які традиційно готують сильних математиків. Тим часом в області немає жодного класу з поглибленим вивченням точних наук. Тому новий заклад заповнить цю прогалину і дозволить дітям з сільських шкіл отримати якісні знання, а в подальшому – гарну освіту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають