9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Львівський аграрний університет отримав сучасну сільськогосподарську техніку

Львівський національний аграрний університет отримав чотири сільськогосподарських машини для навчальних цілей

Відтепер студенти одного з провідних аграрних вишів України зможуть вивчати та практикуватись на сучасній техніці. Техніку вартістю кілька мільйонів гривень безоплатно передала компанія «Агро ЛВ Лімітед», що вже кілька років співпрацює з університетом.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ЛОДА

Університет отримав машини, які сьогодні широко використовуються у сільському господарстві. Серед них телескопічний навантажувач, колісний трактор John Deere, розкидач мінеральних добрив та оприскувач.

Ми вважаємо, що ці машини будуть для студентів гарним помічником в освоєнні сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Багато студентів Львівського аграрного університету сьогодні проходять практику у нас. Вони мають гарні теоретичні знання, але їм іноді не вистачає практичних навичок, особливо у поводженні із сучасними машинами. Тому ми вирішили підтримати освіту у технічному плані, – розповідає директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко

У компанії вже працевлаштовано майже 60 випускників Львівського аграрного університету. Також 9 робітників «Агро ЛВ Лімітед» сьогодні здобувають вищу професійну освіту у цьому навчальному закладі. Ідею інвестувати в освітню галузь підтримав засновник та генеральний директор компанії Марк Лерд.

Останні новини:

Зараз читають