9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

КПІ та компанія “Аеростар” розроблятимуть летючий морський флот (фото)

Інженери та конструктори Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського в рамках підписаного договору між КПІ та компанією “Аеростар” братимуть участь в створенні нового покоління транспорту – авіаційних морських суден.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

“Київський Політехнічний Університет є лідером в такій галузі, – сказала Президент ТОВ “Українська авіаційна компанія “Аеростар” Людмила Супрун. – Унікально те, що тут багато шкіл, які можуть одночасно працювати, об’єднуючи різні спеціалізації для виготовлення літака або корабля, що літає”.

Як повідомила пресслужба КПІ, роботи проєкту будуть проводитися на базі Інституту аерокосмічних технологій.

“Будемо залучати всі наші університетські структури та підрозділи в цьому амбітному проєкті, – сказав директор Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського Іван Коробко. – Ми над такого класу транспортом працюємо давно, і ми навіть торік виходили з таким проєктом на Sikorski Challenge”.

Виробництво аеросуден – процес унікальний. Його успішна реалізація може вивести Україну на новий рівень світового ринку транспорту.

“Сьогодні закладено першу цеглину в створенні нової галузі, як летючий морський флот. Це десь півмільйона квадратних метрів, де ми плануємо розгортати серійне виробництво”, – розповів Костянтин Петров, директор департаменту морського і річкового флоту компанії «Аеростар»

Сторони також домовилися про створення навчального науково-інженерного центру летючого флоту на базі КПІ.

Зазначимо, авіакомпанія “Аеростар” є одним з лідерів ділових авіаперевезень в Україні та законодавцем сучасної вітчизняної концепції обслуговування бізнес-пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають