9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Квітня, 2021

КПІ та компанія “Аеростар” розроблятимуть летючий морський флот (фото)

 • Інженери та конструктори Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського в рамках підписаного договору між КПІ та компанією “Аеростар” братимуть участь в створенні нового покоління транспорту – авіаційних морських суден.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  “Київський Політехнічний Університет є лідером в такій галузі, – сказала Президент ТОВ “Українська авіаційна компанія “Аеростар” Людмила Супрун. – Унікально те, що тут багато шкіл, які можуть одночасно працювати, об’єднуючи різні спеціалізації для виготовлення літака або корабля, що літає”.

  Як повідомила пресслужба КПІ, роботи проєкту будуть проводитися на базі Інституту аерокосмічних технологій.

  “Будемо залучати всі наші університетські структури та підрозділи в цьому амбітному проєкті, – сказав директор Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського Іван Коробко. – Ми над такого класу транспортом працюємо давно, і ми навіть торік виходили з таким проєктом на Sikorski Challenge”.

  Виробництво аеросуден – процес унікальний. Його успішна реалізація може вивести Україну на новий рівень світового ринку транспорту.

  “Сьогодні закладено першу цеглину в створенні нової галузі, як летючий морський флот. Це десь півмільйона квадратних метрів, де ми плануємо розгортати серійне виробництво”, – розповів Костянтин Петров, директор департаменту морського і річкового флоту компанії «Аеростар»

  Сторони також домовилися про створення навчального науково-інженерного центру летючого флоту на базі КПІ.

  Зазначимо, авіакомпанія “Аеростар” є одним з лідерів ділових авіаперевезень в Україні та законодавцем сучасної вітчизняної концепції обслуговування бізнес-пасажирів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».