9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

КПІ та компанія “Аеростар” розроблятимуть летючий морський флот (фото)

 • Інженери та конструктори Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського в рамках підписаного договору між КПІ та компанією “Аеростар” братимуть участь в створенні нового покоління транспорту – авіаційних морських суден.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  “Київський Політехнічний Університет є лідером в такій галузі, – сказала Президент ТОВ “Українська авіаційна компанія “Аеростар” Людмила Супрун. – Унікально те, що тут багато шкіл, які можуть одночасно працювати, об’єднуючи різні спеціалізації для виготовлення літака або корабля, що літає”.

  Як повідомила пресслужба КПІ, роботи проєкту будуть проводитися на базі Інституту аерокосмічних технологій.

  “Будемо залучати всі наші університетські структури та підрозділи в цьому амбітному проєкті, – сказав директор Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського Іван Коробко. – Ми над такого класу транспортом працюємо давно, і ми навіть торік виходили з таким проєктом на Sikorski Challenge”.

  Виробництво аеросуден – процес унікальний. Його успішна реалізація може вивести Україну на новий рівень світового ринку транспорту.

  “Сьогодні закладено першу цеглину в створенні нової галузі, як летючий морський флот. Це десь півмільйона квадратних метрів, де ми плануємо розгортати серійне виробництво”, – розповів Костянтин Петров, директор департаменту морського і річкового флоту компанії «Аеростар»

  Сторони також домовилися про створення навчального науково-інженерного центру летючого флоту на базі КПІ.

  Зазначимо, авіакомпанія “Аеростар” є одним з лідерів ділових авіаперевезень в Україні та законодавцем сучасної вітчизняної концепції обслуговування бізнес-пасажирів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Зараз читають

  “АвтоКрАЗ” виготовив геолокаційний причіп для системи управління безпілотними вантажівками (фото)

  "АвтоКрАЗ" розробив геолокаційний причіп для системи управління безпілотними вантажними автівками. Його вже використовують у кар'єрах підприємств компанії...

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських...

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак...

  Аеропорт “Рівне” отримав перші 35 мільйонів гривень на реконструкцію

  Додаткові 35 мільйонів гривень надійдуть на реконструкцію Міжнародного аеропорту "Рівне".Це кошти державної інфраструктурної...