9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Команда розробників «Атлон-Авіа» отримала урядову премію – за інновації

Сьогодні, у День науки – державного свята – Міністр освіти та науки Лілія Гриневич вручилаі Премії Кабінету міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Сергій Згурець.

У 2018 році з 17 поданих заявок було відібрано 5 найкращих робіт. Серед переможців – робота «Створення і застосування безпілотних авіаційних комплексів класу міні та впровадження інноваційних технологій їх виробництва». Серед 10 авторів цієї роботи – у повному складі команда Науково-виробничого підприємства «Атлон-Авіа».

Київське Науково-виробниче підприємство «Атлон Авіа» – вітчизняний лідер у розробці та серійному виробництві безпілотних авіаційних комплексів поля бою. БпАК А1-С Фурія активно використовували українські військові у зоні антитерористичної операції. Насамперед для вирішення завдань розвідки та корегування вогню в інтересах артилерії. У 2016 р. компанія представила замовнику – Збройним Силам – глибоко модернізовану версію комплексу «Фурія» з індексом А1-СМ. У 2018 р. НПП «Атлон-Авіа» виконує державне замовлення на постачнаня в ЗС України БпАК А1-СМ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають