9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Кабміну доручено розробити план відновлення та розвитку науково-дослідного флоту

Також уряд має розробити та затвердити план заходів щодо відновлення та розвитку морських наукових досліджень.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №617/2021, яким доручив Кабінету міністрів у тримісячний термін розробити та затвердити план заходів щодо відновлення та розвитку морських наукових досліджень та науково-дослідного флоту України.

Про це пише ЦТС із посиланням на Інтерфакс-Україна.

В указі наголошується, що розроблений урядом план має містити, серед іншого, заходи щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку морських наукових досліджень та екологічного моніторингу морів, участі України у проведенні полярних досліджень, а також опрацювання питання розробки та затвердження відповідних державних цільових науково-технічних програм, розрахованих довгостроковий період.

Крім того, план має передбачати відновлення протягом 2022 та 2023 років споруд науково-дослідних установ у сфері морських наукових досліджень, будівництво нових споруд для розміщення сучасних лабораторій, будівництво у 2022-2030 роках науково-дослідних судів підприємствами суднобудівної промисловості України та низку інших.

Документ також передбачає, що Кабмін має забезпечити щорічне інформування президента України про хід реалізації заходів щодо відновлення та розвитку морських наукових досліджень та науково-дослідного флоту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають