9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Інститут загальної енергетики безоплатно отримає програмне забезпечення від фінської «LightningChart Ltd»

Інститут загальної енергетики НАН України та фінська компанія «LightningChart Ltd» підписали ексклюзивний договір на безплатне використання прикладного програмного забезпечення для візуалізації даних.

Передає Промисловий Портал з посиланням на сторінку НАНУ у Facebook.

«Це програмне забезпечення адаптоване для використання на різних платформах – desktop, web і mobile. Воно дасть нам змогу, по-перше, створювати конкурентні на сучасному ринку програмні продукти, по-друге, використовувати передовий досвід у розробленні програмного забезпечення, адже, крім безпосередньо програмного забезпечення, виробник надає нам і технічну підтримку. Команда Інституту загальної енергетики НАН України на початковому етапі нашої співпраці планує використати це програмне забезпечення для створення геоінформаційної системи у сфері відновлюваної енергетики. Така система дасть змогу глибоко проаналізувати можливості використання генерувальних потужностей відновлюваної енергетики в окремих регіонах України і буде важливим складником повоєнного відновлення нашої країни», – коментує підписану угоду заступник директора з науково-організаційної роботи Інституту загальної енергетики НАН України доктор технічних наук Артур Запорожець.

blank

Серед користувачів програмного забезпечення «LightningChart» – такі відомі компанії, як «Tesla», «Medtronic», «Samsung», «Airbus», «Siemens», «Mitsubishi Electric» та багато інших.

«Інститут загальної енергетики НАН України запрошує до співпраці установи Національної академії наук для реалізації спільних наукових проєктів із використанням програмного забезпечення «LightningChart», – зазначають у НАН України.

Останні новини:

Зараз читають