9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Як майбутні інженери НТУУ КПІ збирають спортивні боліди

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочали будівництво чергового спортивного автомобіля. Створювати власними силами з нуля боліди в Київському політеху почали 2014 року на базі кафедри інтегрованих технологій машинобудування Механіко-машинобудівного інституту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Кореспондент.

blank

На початку викладачі, дещо скептично поставилися до задуму, але все ж таки підтримали участь студентської команди в міжнародних студентських інженерних змаганнях Formula Student, яке вже понад півстоліття організовує Спільнота автомобільних інженерів (Society of Automotive Engineers, SAE). За задумом, команда студентів – це інженерна група, яка повинна самостійно розробити і власноруч побудувати автомобіль формульного класу для ринку непрофесійних гоночних авто і прийняти з ним участь у спортивних перегонах.

Завдяки цьому проекту наші студенти стають не тільки інженерами, які вміють конструювати і будувати автомобілі, але і бізнесменами. Хлопці самі знаходять кошти для реалізації проекту і розробляють бізнес-план для запуску виробництва автомобілів, – пояснює завідувач кафедри інтегрованих технологій машинобудування Механіко-машинобудівного інституту професор Віталій Пасічник.

Перший болід в Київському політеху побудували за стислі терміни з мінімальним бюджетом. Всі роботи студенти здійснювали самостійно. Заміри і частини деталей робили в місцевій лабораторії. В результаті отримали болід вагою 300 кг, здатний розганятися до 100 км / год всього за 4 секунди. Максимальна швидкість – 260 км / год. З цим авто хлопці у 2015 поїхали на свої перші змагання в Чехію. І хочу того разу повернулися без перемоги, але отримали море вражень і нестримне бажання продовжувати конструювати автомобілі.

На даний момент команда створила вже чотири боліди. Вага останнього всього 240 кг, що на 10 кг менше, ніж його попередник, і на 60 кг легше, ніж перший автомобіль. Болід став легше, але міцніше завдяки вдосконаленій конструкції рами і використання сучасних технологій проектування.

Переважна більшість вузлів і деталей нашого автомобіля оригінальні. Рама, підвіска, трансмісія, рульова і гальмівна системи – це наші власні розробки”, – розповідає учасник проекту, студент 5-го курсу механіко-машинобудівного інституту Дмитро Нагорний.

Бюджет середньої європейської команди на змаганнях – 100-150 тисяч євро, а наші хлопці в перший рік мали всього 4,5 тисячі. У цьому році на проект команди з КПІ зібрали 10 000 доларів США. Це найуспішніший результат для нашої команди. Але прірва між бюджетами все ще величезна, у Європі студентів в основному фінансують автокорпорації.

У майстерні “Формули студент КПІ” вже почали проектувати свій п’ятий спортивний автомобіль.

Будемо вдосконалити систему управління двигуном, включати автоматизацію перемикання передач, додамо сучасних матеріалів і приправимо все це новітніми технологіями, – ділиться планами Дмитро Нагорний.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають