9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

Харківський політехнічний інститут допоможе вченим знайти інвесторів для наукових розробок

Вченим нададуть підтримку в сфері комерціалізації наукових розробок.

Свою інноваційно-інвестиційну пропозицію вони можуть подати на розгляд Україно-Турецькому Координаційному Центру науково-технічних досліджень (UTSTRCC), який працює на базі НТУ «ХПІ». Для цього дослідникам необхідно заповнити онлайн-форму на сайті центру.

Процедура розгляду заявки буде займати до 2 місяців і виконуватися менеджментом Координаційного Центру UTSTRCC. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу НТУ “ХПІ”.

Україно-Турецький Координаційний Центр науково-технічних досліджень зацікавлений у розгляді проектів у таких галузях: електроніка, машинобудування, космос, авіація, двигуни внутрішнього згоряння, системи передачі, електронні блоки управління і матеріали, матеріалознавство і т.д.

Україно-Турецький Координаційний Центр науково-технічних досліджень — спільний проект НТУ «ХПІ» та Стамбульського технічного університету, який відкрили на базі ХПІ 1 лютого 2018 року.

Головне завдання координаційного центру — прискорити процес комерціалізації наукових розробок. Центр також визначає перспективні інвестиційні проекти, які можна запропонувати українським і турецьким бізнесменам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають