9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Французська компанія Schneider Electric інвестує в науку на Харківщині та планує відкрити 7 нових лабораторій

Schneider Electric планує відкрити 7 нових лабораторій у харківських навчальних закладах

Компанія Schneider Electric планує відкрити 7 нових лабораторій у харківських навчальних закладах. Таким чином компанія інвестує в наукову складову свого бізнесу. Про це йшлося на зустрічі представників компанії та керівництва Харківщини.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ХОДА

В останні роки ми інвестуємо досить багато коштів у розвиток навчального сектора. У Харківській області працюємо з ХПІ, ХАІ, університетом ім. Бекетова. Відчуваємо велику підтримку, зацікавленість і залученість голови Харківської облдержадміністрації. І це не просто слова. За останні півроку вже відбулися дві зустрічі на вищому рівні: перша – за участю посла Франції. Є не просто зацікавленість наша, як бізнесу та  вишів, але й велика підтримка з боку обласної адміністрації. Працюємо разом, у нас спільні цілі, – відзначив генеральний директор Schneider Electric Ukraine  Михайло Бубнов.

Також під час зустрічі керівник області та генеральний директор Schneider Electric Ukraine обговорили можливість долучення компанії до реалізації проекту «Енергія світла».

У Харківській області цього року запроваджено великий соціально-економічний проект «Енергія світла». Ми поклали собі за мету за 4 роки провести освітлення в найвіддаленіші населені пункти області, – розповіла голова ХОДА Юлія Світлична.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають