9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Фото: В Національному університеті “Львівська політехніка” розпочала діяти новітня лабораторія віртуальної та доданої реальності

У нещодавно відкритій Tech StartUp School Національного університету “Львівська політехніка” розпочала діяти новітня лабораторія віртуальної та доданої реальності.

В урочистості з цієї нагоди взяли участь проректор з наукової роботи університету професор Наталія Чухрай  та заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, котрі отримали змогу на собі перевірити черговий стартап допитливих студентів-політехніків. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Педагогічну пресу.

Відтак тут створено один із перших центрів в Україні, де  наочно можна пересвідчитись у перспективних можливостях технологій віртуальної реальності, зокрема, в осучасненні навчального процесу в середніх і вищих навчальних закладах Завдяки встановленому у стартапі симуляторові  користувач може, скажімо, не лише опинитись в найрізноманітніших місцевостях нашої планети й поза її межами, але й вільно переміщатись там, а також власноруч моделювати найрізноманітніші ситуації, скажімо, створювати дизайн навчального приміщення на свій смак тощо.

blank

blank

Як прокоментував цю неординарну подію  очільник Tech StartUp School професор Назарій Подольчак, створенням даної лабораторії  стартапери-політехніки завдячують щедрому спонсорові — директорові компанії з управління активами «Роял-Стандарт» Андрієві Дрібнюкові.  Натомість, заступник міського голови Львова Андрій Москаленко зазначив:

Для Львова дуже важливо, що у Львівській політехніці  є така лабораторія, адже це унікальна річ. З цими новими технологіями, які сьогодні тут презентують, ми активно працюємо і будемо працювати надалі. Віртуальна реальність дуже цікава. Ми, до речі, цьогоріч плануємо відкрити декілька нових об’єктів, зокрема, медіатеки. Я думаю, що ми точно скооперуємось, аби зробити комфортний дизайн наших майбутніх закладів, щоб діти завдяки віртуальній реальності  змогли подивитись, чи їм буде там зручно.

blank

Під час відкриття нової лабораторії  професор Назарій Подольчак поділився найближчими планами щодо створення нових стартапів. Так, вже у березні буде відкрита лабораторія ракетобудування, а також облаштована інноваційна біотеплиця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають