9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Фото: У Херсонському державному університеті відкрили сучасні кабінети хімії та фізики в які інвестували понад один млн грн

У Херсонському державному університеті відкрили сучасні кабінети хімії та фізики.

На їх базі студенти і викладачі вишу зможуть проводити практичні заняття, а також наукові дослідження та експерименти. Загальна вартість обладнання класів склала близько 1 млн 300 тис гривень. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН України.

Аудиторії наповнили інтерактивними дошками, планшетами та обладнанням для наукових досліджень. Кожне робоче місце обладнане електро, газо- та водопостачанням. Учасники також зможуть використовувати мультимедійні установки та методичне забезпечення.

Наша задача – створення на базі ХДУ умов, які дозволять навчати наших вчителів і лікарів. Нині університет робить великі кроки у цьому напрямі. Тому дуже важливо, щоб студент, який вступає в цей навчальний заклад, отримував ґрунтовні знання, – наголосив голова Херсонської ОДА  Андрій Гордєєв.

У межах відкриття лабораторій представники вишу провели хімічні досліди, продемонстрували можливості лабораторного набору з механіки, а також ознайомили учасників з роботою обладнання з альтернативної енергетики.

Останні новини:

Зараз читають