9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

НАУ розвиває співпрацю зі словенської льотною школою

Національний авіаційний університет і Словенська льотна школа Egmont Aviation d.o.o провели онлайн зустріч і обговорили перспективи подальшої співпраці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Обговорювали питання проходження льотної підготовки студентів НАУ в Словенській льотній школі за стандартами Європейського агентства безпеки авіації (EASA), залучення українських інструкторів до навчання студентів в словенській школі; проведення спільних конференцій за участю авіакомпаній, що здійснюють авіаперевезення в Україні та за її межами.

Була представлена ​​навчальна програма словенської льотної школи, яка дає можливість студентам НАУ отримати ліцензії EASA PPL, CPL.

За результатами зустрічі було підписано:

  • угоду про співпрацю між НАУ та Egmont Aviation d.o.o., предметом якого є взаємовигідне, некомерційне співробітництво у вирішенні завдань науково-технічного співробітництва, забезпечення якості освіти, підвищення ефективності навчальної та науково-дослідної роботи в університетах;
  • угоду про співпрацю метою якої є організація спільної системи підготовки для отримання ліцензії пілота європейського зразка EASA;
  • договір про надання послуг з організації нальоту на тренажері FNTP II практичної підготовки про організацію навчання на базі сертифікованого авіаційного тренажера ALX-92, послуги з практичної підготовки (або ознайомчі польоти) на тренажері типу FNTP II. Підписання вищевказаних документів дає можливість студентам – майбутнім пілотам отримати європейську підготовку, після проходження якої вони зможуть відразу працювати в провідних авіакомпаніях не тільки України, а і Європи та інших країн світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають