9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

НАУ розвиває співпрацю зі словенської льотною школою

 • Національний авіаційний університет і Словенська льотна школа Egmont Aviation d.o.o провели онлайн зустріч і обговорили перспективи подальшої співпраці.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Обговорювали питання проходження льотної підготовки студентів НАУ в Словенській льотній школі за стандартами Європейського агентства безпеки авіації (EASA), залучення українських інструкторів до навчання студентів в словенській школі; проведення спільних конференцій за участю авіакомпаній, що здійснюють авіаперевезення в Україні та за її межами.

  Була представлена ​​навчальна програма словенської льотної школи, яка дає можливість студентам НАУ отримати ліцензії EASA PPL, CPL.

  За результатами зустрічі було підписано:

  • угоду про співпрацю між НАУ та Egmont Aviation d.o.o., предметом якого є взаємовигідне, некомерційне співробітництво у вирішенні завдань науково-технічного співробітництва, забезпечення якості освіти, підвищення ефективності навчальної та науково-дослідної роботи в університетах;
  • угоду про співпрацю метою якої є організація спільної системи підготовки для отримання ліцензії пілота європейського зразка EASA;
  • договір про надання послуг з організації нальоту на тренажері FNTP II практичної підготовки про організацію навчання на базі сертифікованого авіаційного тренажера ALX-92, послуги з практичної підготовки (або ознайомчі польоти) на тренажері типу FNTP II. Підписання вищевказаних документів дає можливість студентам – майбутнім пілотам отримати європейську підготовку, після проходження якої вони зможуть відразу працювати в провідних авіакомпаніях не тільки України, а і Європи та інших країн світу.

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  На Рівненщині запустили новий інноваційний м’ясопереробний комплекс

  Сертифіковану продукцію маркування «Халяль» відтепер виготовлятимуть у селі Великий Мидськ Костопільської територіальної громади Рівненщини.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з...

  На Сумщині відкрили новий елеваторний комплекс

  Компанія СТС ввела в експлуатацію першу чергу нового елеваторного комплексу в селі В'язове Сумської області.