9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Національна поліція отримала від ООН 18 автомобілів

 • Національна поліція України у рамках Міжнародної програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні «Право поліції», що його реалізує управління ООН, отримала 18 автомобілів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Фінансує проєкт Європейський Союз у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні.

  Заступниця міністра наголосила, сучасні автомобілі сприятимуть захисту населення та їхніх основоположних свобод.

  “Сьогодні Національна поліція отримує 18 службових автомобілів для поліцейських офіцерів громади та мобільних груп протидії домашнього насильства. Знаковим є те, що нові транспортні засоби будуть передані напередодні всесвітньої акції – “16 днів проти насильства”, яка стартує 25 листопада”, – сказала вона.

  Катерина Павліченко подякувала постійним партнерам МВС, які послідовно підтримують та допомагають підрозділам міністерства – представництву місії ЄС в Україні, Управлінню ООН по обслуговуванню проєктів (ЮНОПС), а також консультативній місії ЄС.

  “Завдяки цій допомозі, ми збільшуємо кількість мобільних груп з протидії домашньому насильству рівно на 9. До цього по всій країні працювало 45 таких груп. На домашнє насильство реагують не лише ці групи, але й інші підрозділи, в рамках своїх повноважень”, – додала вона.

  Перший заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що протидія домашньому насильству лишається одним з пріоритетів Нацполіції.

  “Саме сьогодні у 9 регіонів нашої держави, для 9 підрозділів поліції ми отримуємо автомобілі для реагування саме на такі виклики. В рамках оптимізації підрозділів НГУ ми створюємо структурні підрозділи протидії домашньому насильству. Вже на наступному тижні вони отримають нові автомобілі. Це Київська, Вінницька, Кіровоградська, Полтавська, Харківська, Чернівецька області. Це ще один крок до покращення захисту нашого населення”, – сказав він.

  Окрім міжнародної допомоги Національна поліція отримує спецтехніку і придбану за кошти державного бюджету України.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  ВМС України готуються до прийняття на озброєння БПЛА Bayraktar TB2

  У Військово-морських силах України готуються до прийняття на озброєння ударних БПЛА Bayraktar TB2.Про...

  “Укрзалізниця” буде розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща

  "Укрзалізниця" планує розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща.Про це повідомив...

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони...