9.5 C
Alba Iulia
Субота, 3 Грудня, 2022

Національна поліція отримала автомобілі та обладнання від ЄС (відео)

Національна поліція України отримала техніку загальною вартістю 3,4 мільйона євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Програма реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні.

Нацполіція отримала у межах програми «ПРАВО-Поліція»:

  • 18 патрульних автомобілів;
  • 40 автомобілів для підрозділів забезпечення публічної безпеки та порядку;
  • дев’ять дефібриляторів;
  • сучасні сервери та системи зберігання даних;
  • костюм вибухотехніка та супутнє обладнання.

Програма реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні.

«За кожним автомобілем, обладунком я бачу врятовані життя та підвищений рівень безпеки українців. Це конкретний предметний внесок ЄС в безпеку України», – зазначив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Патрульні автомобілі використовуватимуться в дев’яти областях України, зокрема Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій.

Завдяки сучасним серверам і системам зберігання даних поліція України більш ефективно координуватиме свою діяльність з Інтерполом і Європолом.

Костюм вибухотехніка та гідродинамічні руйнівники призначені для використання вибухотехніками в Донецькій області для знешкодження вибухонебезпечних пристроїв.

Посол ЄС Матті Маасікас сказав, що Європейський Союз сподівається на плідну співпрацю з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським та його командою.

«Наша спільна мета залишається тією ж самою. Європейський союз і партнери продовжують підтримувати становлення більш підзвітної, прозорої та ефективної системи правоохоронних органів, яка служитиме всім громадянам України», – зауважив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають