9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Національна гвардія спільно зі Збройними силами відпрацювали контрнаступ

Батальйони механізованої бригади Збройних Сил України разом із підрозділами Національної гвардії (НГУ) провели контрнаступальні навчання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Навчання проводились за підтримки артилерії Збройних сил України, винищувальної й штурмової авіації та гелікоптерів.

За легендою навчань, підрозділи повинні були зупинити просування умовного противника й перейти у контрнаступ. За навчаннями спостерігають міжнародні партнери − інструктори Канади та США.

«Батальйони механізованої бригади за підтримки бойової авіації та артилерії переходили у наступ, штурмували населені пункти, переслідували противника», − розповідає керівник навчань командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.

Під час умовного бою у населеному пункті піхотинці бригади ЗСУ діяли спільно з підрозділами НГУ. Підтримку механізованим підрозділам також надавали артилеристи окремої артилерійської бригади.

Додатково допомогу надавали винищувачі та штурмовики Повітряних Сил, а вертольоти армійської авіації висадили десант – бійців мотопіхотного батальйону.

Відзначається, що механізована бригада вже фактично завершила колективну підготовку і на з кінця стратегічних навчань «Об’єднані зусилля − 2020» готова до виконання бойових завдань.

Відзначається, що механізована бригада вже фактично завершила колективну підготовку і на з кінця стратегічних навчань «Об’єднані зусилля − 2020» готова до виконання бойових завдань.

blank
Спільні навчання. Вересень 2020. Фото: АрміяInform

Зазначається, що інструктори Канади та США готували цю бригаду два роки тому, – проводили індивідуальну та колективну підготовку.

Нині вони брали участь у бригадних тактичних навчаннях як контролери та спостерігачі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають