9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

На змагання Strong Europe Tank Challenge 2018 українські танкісти поїдуть у новому спорядженні і на модернізованих танках Т-84

У цьому році підрозділи Збройних сил України приймуть участь у танковому біатлоні Strong Europe Tank Challenge 2018 на модернізованих танках Т-84У “Оплот” та виступатимуть у новому спорядженні.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Танковий взвод Збройних Сил України на цьогорічних змаганнях Strong Europe Tank Challenge, що проходять у навчальному центрі Командування підготовки 7-ї армії США, (Графенвер, Німеччина), окрім нових танків представлятиме й нове спеціальне спорядження.

Про це, під час брифінгу, повідомив начальник відділу розробки речового майна Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України підполковник Василь Саковець.

У змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018 знов братиме участь танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади, який переміг у змаганнях на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Цього року українці виступатимуть на танках Т-84, що пройшли ремонт і модернізацію на Заводі ім. Малишева.

Танк Т-84У «Оплот» був прийнятий на озброєння у 2001 році, того ж року було закуплено 10 одиниць для Збройних сил України. Танк був розроблений на базі уже існуючого на той час танку Т-80УД, що активно поставлявся на експорт до Пакистану.

Нагадаємо, що переможцем SETC 2017 став танковий взвод ЗС Австрії на танках Leopard 2A4, друге місце зайняла німецька команда, на більш сучасних танках Leopard 2A6, «бронзу» вибороли американські танкісти на Abrams M1A2 SEP. Український взвод на модернізованих танках Т-64БВ, який дебютував на змаганнях, зайняв п’яте місце обійшовши команду Польщі, яка виступала на Leopard 2A5.

 

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають