9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

На території Києва облаштовано сім баз, та у разі потреби готові вмістити 7000 інфікованих осіб

На території Києва облаштовано сім баз у медустановах, які готові приймати інфікованих коронавірусом Covid-19 Киян. Про це заявив Віталій Кличко під час сьогоднішнього онлайн-брифінгу.

“Сьогодні всіх, у кого є підозра або підтверджений діагноз коронавірус, приймає Олександрівська лікарня. Там є все необхідне, щоб надати своєчасну і кваліфіковану допомогу. Але вона — одна з семи певних лікувальних баз. Крім Олександрівської в місті облаштовано ще шість баз в лікарнях і медичних центрах”, – зазначив Кличко.

Це інфекційні відділення в таких закладах: Київській міській лікарні №4, клінічної лікарні №9, міської дитячої лікарні №1, міської дитячої інфекційної лікарні, в пологових будинках №3 та №5.

У Києві готові надати додатково 7 тисяч ліжок в лікарнях на випадок ускладнення епідемії.

“Реанімаційні ліжка інфекційних відділень забезпечені апаратами штучної вентиляції легенів. У всіх цих лікарнях є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для надання медичної допомоги. А на випадок ускладнення епідемічної ситуації ми визначили додаткові установи охорони здоров’я, де є окремо стоять корпусу. І ми готові розгорнути додатково 7 тисяч ліжок”, – заявив Кличко.

Відео: YouTube / Київська міська державна адміністрація. Дивитися з 11:00

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають