9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

На Луганщині склозавод «Пролетарій» відновить свою роботу

На Луганщині створене Державне підприємство «Лисичанський склозавод».

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10 березня 2018року № 370 нове підприємство створене на базі ДП «Ордена Трудового Червоного Прапору державний скляний Завод «Пролетарій», цілісний майновий комплексу якого з 2001 року перебував в оренді ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Луганської ОДА.

Завдяки спільним зусиллям облдержадміністрації та Регіонального відділення Фонду державного майна України у Луганській області, ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» у 2017 році було визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, що надало можливість припинення договору оренди державного підприємства.

Слід відзначити, що 25 жовтня 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 774-р цілісний майновий комплекс ДП «Ордена Трудового Червоного Прапору державний скляний Завод «Пролетарій» було віднесено до сфери управління Мінекономрозвитку.

Сьогодні стоїть завдання відновлення виробництва листового скла, що дасть змогу розширити та зміцнити базу вітчизняної будівельної індустрії. Але, насамперед, на нове підприємство необхідно призначити ефективного керівника, провести інвентаризацію майна, оцінити обсяги необхідних вкладень у модернізацію та розвиток виробництва, – повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Він також відзначив, що з технічної сторони для запуску скловаріння необхідне стабільне електропостачання, яке стане можливим після введення в експлуатацію підстанції «Кремінська».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають