9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

На день міста у Харкові запрацює система байкшерінга Nextbike

На день міста 23 серпня у Харкові заплановано запуск системи байкшерінга Nextbike.

Про це в Facebook повідомив президент Nextbike Ukraine Олексій Кушка, передає Delo.ua.

Ми вже зібралися і їдемо до вас! Чекайте перші встановлені станції на день міста!, – повідомив він в мережі Facebook. При цьому він нагадав, що додаток Nextbike вже доступний для скачування на Play Market і для IOS.

Таким чином, після Львова і Києва, Харків стане третім містом, де запрацює система муніципального велопрокату.

На першому етапі планують запустити 20 станцій байкшерінга, проте з часом їх кількість планують збільшити.

У нас є попередній план розвитку. Однак ми будемо його корегувати залежно від потреб харків’ян, – сказав Олексій Кушка.

Як відомо, 15 серпня 2018 року в Києві запустили систему байкшерінга. Поки вона складається з 33 станцій і 55 велосипедів, але з часом кількість велосипедів буде збільшуватися.

Для того щоб почати користуватися системою байкшерінга, необхідно зареєструватися на сайті www.nextbike.ua і завантажити додаток на мобільні телефон. Під час реєстрації система зажадає ввести персональні дані, а також дані банківської картки. Після цього з карти буде знято 50 грн. Це початковий баланс, який можна вже використовувати для першої поїздки.

Кожен велосипед обладнаний QR-кодом. Щоб отримати велосипед, потрібно встановити в смартфоні спеціальну програму, з її допомогою просканувати QR-код велосипеда і також в цій програмі оплатити за користування байком. Після оплати система автоматично розблокує заднє колесо велосипеда, і починається відлік часу користування байком.

Перші 30 хвилин користування велосипедом стоять 30 грн. Однак вигідніше купити місячний або сезонний абонементи. До початку вересня діє акція на придбання абонемента.

До кінця серпня місячний абонемент коштує 199 грн (399 грн з 1 вересня), сезонний абонемент діє до 1 грудня 2018 року і коштує 599 грн (899 грн з 1 вересня 2018 року).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають