9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

На Буковині започаткують обласну програму підтримки та розвитку краєзнавства

У Чернівецькій області зусиллям буковинських краєзнавців та місцевої адміністрації буде започаткована програма підтримки та розвитку Краєзнавчого музею.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на BukNews.

З цією метою в кінці січня головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком, постійною комісією Чернівецької обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області було оглянуто стан приміщення та функціонування Чернівецького краєзнавчого музею. Дійшли логічного висновку про необхідність додаткової підтримки закладу.

“Міркували саме над тим, яким повинен бути Чернівецький краєзнавчий музей області, як перетворити його на місце душевного піднесення від співдотику до прекрасного та модерного, чим він може привабити людей, як зробити так, щоб люди захотіли до нього навідатися, як зробити його сучасним, цікавим, сповненим життя?”, – поділився враженнями від відвідування закладу культури голова Чернівецької обласної ради (до 29 лютого 2020) Іван Мунтян. 

“За підсумками зустрічі домовилися у співпраці Чернівецької ОДА та обласної ради створити програму підтримки та розвитку Краєзнавчого музею Чернівецької області. Необхідно переосмислити підхід до розвитку галузі культури, зважаючи на сучасні тенденції. Адже мистецтво — це особливий спосіб духовно-практичного освоєння світу”, – розповів Іван Мунтян. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають