9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

На базі командування об’єднаних сил ЗСУ вперше розпочато заходи колективної підготовки сил оборони у складі новостворених J-структур

17 березня вперше на базі новоствореного Командування об’єднаних сил Збройних Сил України розпочато заходи колективної підготовки сил оборони, що за своїм призначенням у майбутньому разом братимуть участь в операціях зі стримування збройної агресії противника.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

“В ході штабних тренувань офіцери штабів угрупувань військ, органів військового управління, а також військових частин та Командувань мають набути єдиного підходу до виконання завдань у складі новостворених J-структур, що незабаром дозволить їм ефективно співдіяти з органами управління країн-членів НАТО”, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

blank
Фото: АрміяInform

Крім того, як повідомив Сергій Наєв, в ході тренувань структурні підрозділи набуватимуть спроможностей з питань організації та планування застосування міжвидових та міжвідомчих угрупувань в операції сил оборони та активної взаємодії під час спільного виконання різних завдань. Навіть при тому, що у кожного окремо є своя особливість та специфіка.

“Сумісність та об’єднання кожної J (структури) дозволить ефективно застосовувати в операціях всі види та роди військ і сил як на суходолі, так і в повітрі та на морі”, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають