9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Морські спецпризначенці освоюють нову американську техніку (фото)

Особовий склад 73-го морського центру сил спеціальних операцій опановує новітні зразки техніки, які отримані від Сполучених Штатів Америки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Військовослужбовці ССО наразі проходять стажування з метою допуску до самостійної експлуатації даної техніки на різній місцевості та в різних умовах, в нічний та денний час доби.

Водії морського центру для нічного водіння в абсолютній темряві, використовують сучасні прилади нічного бачення.

blank

У березні цього року, зі США до України судно, що привезло 350 тонн військового спорядження, у тому чилі 35 позашляховиків HMMWV.

Як і попередня передача, що відбувалась у січні 2021 року, США передають техніку в рамках Ініціативи сприяння безпеці України.

Попередня партія складалась з броньованих позашляховиків нового виробництва.

З початком міжнародної підтримки кількість переданих від США HMMWV перевалило за сотні одиниць. Окрім базових автомобілів Збройні Сили України отримали також броньовані модифікації та санітарні.

blank

Про точну кількість всіх автомобілів у ЗСУ зараз не відомо, але у свій час називалось число у 230 переданих машин, згодом також стало відомо про отримання 40 медичних «Hummer».

США продовжують надавати матеріальну і технічну допомогу Міністерству оборони України.

blank

“Сполучені Штати продовжують непохитну підтримку Збройних Cил України, шляхом надання допомоги на суму 7,85 млн дол. для вдосконалення управління і зв’язку, а також запасних частин та агрегатів до автомобілів, медичного обладнання, й тактичного спорядження в рамках безпекової допомоги на загальну суму понад 2 млрд дол., наданої з 2014 року”, – йдеться у повідомленні Посольства США в Україні.

Останні новини:

Зараз читають