9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Морська охорона провела навчання по боротьбі з контрабандою та диверсійно-розвідувальною діяльністю (відео)

 • Загони Морської охорони здійснили здачу курсової задачі “З”. Це, відповідно до курсу підготовки підрозділів Морської охорони, є щорічним масштабним підсумковим іспитом для кожного загону на злагодженість (“З” – злагодженість застосування з’єднання)

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Одеському та Ізмаїльському загонам Морської охорони було поставлено завдання організувати та забезпечити несення прикордонної служби у різних умовах обстановки. Штабом регіонального управління вихідні дані ввідних завдані із максимальною реалістичністю, з урахуванням географічних особливостей зони відповідальності загонів та справжньої обстановки, що складається в регіоні.

  Корабельно-катерний склад за легендою навчання мав протидіяти в морі імовірним спробам налагодження каналів поставки зброї, наркотичних речовин та інших заборонених предметів, веденню диверсійно-розвідувальній діяльності терористичних елементів під прикриттям рибопромисловою та іншою виробничою діяльністю в морській галузі, поблизу портів та в місцях скупчення суден закордонного плавання.

  Управлінською ланкою загону відпрацьовувались питання застосування наявних сил та засобів в бойових умовах, забезпечення дієвої взаємодії із колегами з суходолу, прикордонною авіацією, Військово-Морськими Силами ЗСУ та іншими взаємодіючими структурами.

  Кораблі та катери загону здійснили вихід з пункту базування з метою прикриття районів імовірної появи противника. На виході в морі відпрацьовано спільні дії щодо організації універсальної оборони з’єднання на рейді та на переході морем, спільне маневрування, відбиття нападу повітряних, надводних сил противника, а також оборона й патрулювання пункту базування.

  Тим часом в самому пункті базування здійснювались заходи із забезпечення захисту від підводно-диверсійних груп, охорони та оборони стоянки корабельно-катерного складу.

  Також відпрацьовано варіант дій в разі виведення з ладу корабельно-катерного складу і необхідності виходу загону в район розгортання для відбиття нападу противника на прибережній ділянці.

  “Для забезпечення надійного захисту кордону Державна прикордонна служба постійно працює над покращенням озброєності, високої бойової підготовки та патріотизму. Такий комплекс заходів як курсова задача “З”, із одночасною максимальною мобілізацією всіх сил та засобів військової частини, — безперервна низка динамічно виникаючих завдань, що потребують оперативного реагування та управлінської майстерності – це є головний виклик у сучасних реаліях для кожного загону Морської охорони. Якщо протягом року підготовка та відпрацювання передбачених заходів були системними і якісними, головним результатом має стати відмінний показник задачі “З” – злагоджене застосування з’єднання, — зазначив заступник начальника Регіонального управління Морської охорони з персоналу Юрій Алейников. – Звісно добрий результат не може не радувати, але не менш важливим є аналіз проведених дій: що можна вдосконалити, які варіанти дій залишились не застосованими, які ризики не враховано, які напрями діяльності потребують більшої уваги. І ми планово над цим працюємо”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.

  Перевалка вантажів у порту Маріуполь минулого року збільшилася на 8,4%

  Оператори Маріупольського морського порту за підсумками 12 місяців 2020 року обробили 7 мільйонів 25 тисяч тонн вантажів,...

  У порту Ольвія перевалили рекордні 3,9 мільйона тонн вантажів

  За 12 місяців 2020 року в морському порту Ольвія було оброблено 3,91 мільйона тонн вантажів, що стало...

  Завод «Маяк» оприлюднив деталі про боєприпаси до БПЛА власної розробки

  Завод «Маяк» розповів деталі про розроблені на державному підприємстві боєприпаси до безпілотних літальних комплексів.Передає Національний Промисловий...