9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Морпіхи тренувалися захоплювати узбережжя (фото)

Морпіхи 137-го батальйону морської піхоти тренувалися на Одещині – десантувалися з моря та повітря, взяли під контроль ділянку узбережжя та забезпечили просування основних сил.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Зокрема, з судна «Шостка» Військово-Морських Сил ЗС України десантувалися три групи морських піхотинців зі штатним озброєнням. Водночас за декілька кілометрів від берега з двох гелікоптерів морської авіаційної бригади безпарашутним способом десантувалося ще два взводи. Налагодивши взаємодію між усіма групами, морські піхотинці знищили спостережний пост, підрозділи охорони артбатареї, а потім і саму артилерію умовного противника.

Під час практичних дій до підрозділів надходили різноманітні ввідні від керівництва навчань. Тому виконання поставленого завдання для морпіхів не було легкою прогулянкою.

Наприклад, на шляху одного з підрозділів виявилася замінована місцевість, а одне з відділень потрапило в засідку. Тож командири мали реагувати на швидку зміну обстановки та ухвалювати рішення, щоб вийти із ситуації без втрат та максимально ефективно виконати завдання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають