9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Міністр закордонних справ Німеччини: Brexit може стати моделлю для України

В інтерв’ю німецькій газеті Funke Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабрієль заявив, що після виходу з ЄС Британії відбувся початок переговорів, що окреслять її майбутні відносини з Євросоюзом на основі більш тісної інтеграції, ніж з третіми країнами, з огляду на те, що країна була членом ЄС, повідомляє ЧасТайм

На думку Міністра закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабрієль такий рівень інтеграції з ЄС може стати моделлю побудови відносин Європейського Союзу з країнами, які хочуть наблизитись до блоку, але ще не готові до нього приєднатись, як, наприклад, Україна та Туреччина.

“Не можу собі уявити, щоб Туреччина, або Україна вступили до ЄС протягом найближчих років, – зазначив він. – Якщо у нас буде продумана угода з Великобританією, яка врегулює відносини з Європою після Brexit – це може стати моделлю для інших країн – України і Туреччини”.

Бажання України мати більш тісні зв’язки з ЄС стало однією з рушійних сил перетворень 2014 року, які призвели до відставки проросійського президента, зазначає видання.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають