9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Міністерства оборони України та Естонії підписали декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері тероборони

26 листопада, в рамках візиту Міністра оборони України до Естонської Республіки, у Таллінні відбулася зустріч Андрія Загороднюка з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком. За результатами зустрічі, сторони підписали Декларацію про наміри щодо співпробітництва у сфері територіальної оборони.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Сторони обговорили актуальні напрями співпраці між оборонними відомствами обох країн та окреслили подальші кроки співпраці. За результатами зустрічі було підписано Декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері територіальної оборони», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що предметом документу визначено співпрацю у напрямку розробки концепції територіальної оборони України та практичної імплементації пілотного проєкту в цій сфері у визначених територіально-адміністративних одиницях (областях) України.

«Розробку проєкту концепції територіальної оборони України планується здійснити з урахуванням досвіду утворення та функціонування Естонської Спілки Оборони і добровольчої національної оборонної організації Естонської Республіки», – додали в прес-службі.

Нагадаємо, в середині вересня цього року, Міністр оборони США Марк Еспер та Міністр оборони України Андрій Загороднюк провели телефонну розмову, під час якої глава Пентагону висловив підтримку бачення реформ Загороднюка.

Еспер повідомив:

«Я з оптимізмом дивлюся на його бачення Міністерства оборони і надання переваги оборонній та антикорупційній реформам. Я висловив незмінну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають