9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Метінвест замовив 20 кар’єрних самоскидів та 15 колісних бульдозерів

ВАТ “БелАЗ” – керуюча компанія холдингу “БелАЗ-Холдинг” на I Форумі регіонів Білорусі та України уклало угоду про додаткові поставки техніки в 2019-2021 роках українським гірничодобувним підприємствам ТОВ “Метінвест Холдинг”.

Про це кореспонденту БЕЛТА повідомили в комерційному відділі по роботі з країнами СНД білоруського підприємства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на БЕЛТА.

На адресу української компанії буде додатково поставлено близько 20 кар’єрних самоскидів вантажопідйомністю 130 тонн і 15 колісних бульдозерів БелАЗ-78231. Домовленість про ці постачання досягнута в розвиток стратегічної співпраці “БілАЗа” і “Метінвест Холдингу”, угоду про який було підписано у 2017 році. Воно передбачало поставку 45 кар’єрних самоскидів вантажопідйомністю 130 тонн і семи самоскидів вантажопідйомністю 30-50 тонн. Частина техніки відвантажена, поставки тривають.

У Гомелі на I Форумі регіонів України та Білорусі представники “БелАЗа” знайомлять його учасників з останніми розробками з удосконалення гірничодобувної техніки. Україна входить в трійку основних покупців продукції підприємства. В Україні техніка “БелАЗ” експлуатується переважно в найбільших гірничодобувних компаніях ТОВ “Метінвест Холдинг” і ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

“Метінвест” – міжнародна гірничо-металургійна група компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, США і країнах ЄС. Це найбільший в Україні і один з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і стали. ТОВ “Метінвест Холдинг” здійснює єдине управління підприємствами вугільної, гірничорудної, коксохімічної, металургійної та трубної галузей.

ВАТ “БелАЗ” – керуюча компанія холдингу “БелАЗ-Холдинг” (м Жодіно) – найбільший світовий виробник кар’єрних самоскидів великої та особливо великої вантажопідйомності, а також іншого важкого транспортного устаткування, яке застосовується в гірничодобувній і будівельній галузях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають