9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Мерія Києва допоможе пластовому руху в столиці

У Києві розроблять цільову програму розвитку пластового руху та місцевого осередку молодіжної організації «Пласт — Національна скаутська організація України» «Станиця Київ Пласту — Національної скаутської організації України» («Київський Пласт»). Таке рішення днями прийняли депутати Київради.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

Відзначається, що в столиці давно діє Національна організація скаутів. Вона займає провідне місце серед дитячих і молодіжних громадських організацій.

Саме тому депутати вважають доцільною розробку окремої цільової програми, яка передбачає організацію заходів з патріотичного виховання молоді, формування національної самосвідомості, відродження історичних та культурних цінностей українського народу.

Програму повинна розробити КМДА протягом 3 місяців.

«Пластуни мають безліч об’єднавчих ініціатив. Вони засновані не тільки на досвіді світового скаутського руху, а й на власних українських традиціях. За допомогою того ж Вифлеємського вогню миру або благодійної акції Різдвяної свічки молодь встановлює для себе досить високі моральні стандарти та свідомо їх дотримується. Тому кожне місто, особливо столиця, повинні мати програму підтримки скаутського руху і розвивати його. Київський пласт вже має перший перспективний будинок-центр в Подільському районі, і сподіваюся, з часом буде більше можливостей працювати з дітьми та молоддю», – розповів автор проєкту рішення депутат Київради Вадим Сторожук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають