9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

“Зоря-Машпроект” відновлює виробництво медичного кисню для українських лікарень

У відповідь на запит медичних установ міста Миколаїв у зв’язку із загрозами поширення коронавірусу, ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, поновило виробництво медичного кисню, призупинене на початку 2020 року через відсутність попиту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Підприємство має необхідне обладнання для виробництва кисню і багато років забезпечує власні потреби з технічного кисню для проведення зварювальних робіт.

До 2015 року “Зоря-Машпроект” був також єдиним місцевим виробником медичного кисню для потреб Миколаєва, підприємство має відповідну ліцензію, а виробнича лінія проходить регулярну атестацію.

“Зоря-Машпроект” оперативно відгукнувся на запит медиків та інвестував власні кошти у постачання медичного кисню, оскільки атестаційні умови виробництва вимагають запровадження певних заходів з контролю якості медичного кисню. “Зоря-Машпроект” може виробляти більш ніж 50 тисяч кубічних метрів медичного кисню на рік, що є надважливим для країни у ці дні. Зараз ми шукаємо додаткове обладнання для безперебійної роботи”, – розповів директор підприємства Денис Гордієнко.

На підприємстві пояснюють, що для виконання надалі всіх вимог та забезпечення безперебійної роботи лінії з виробництва медичного кисню протягом усього періоду епідемії, необхідно придбати резервне обладнання.

Наразі готується тендерна документація для закупівлі гігрометру, який коштуватиме підприємству близько 200 тис. грн.

Заходи з атестації лінії попередньо оцінюють в аналогічну суму, втім, на підприємстві дані витрати розглядають як громадський обов’язок і гуманітарну необхідність.

Зазначимо, ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” – один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства – проєктування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. Продукція ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” має попит на світових ринках завдяки своїй високій якості та є конкурентоздатною зі світовими аналогами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають