9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Волинські сімейні лікарі отримали 23 нових авто

Лікарі використовуватимуть автівки для виїзду на виклики до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації вдома. Це потрібно для людей з тяжкими формами серцево-судинних захворювань та онкохворих паліативних пацієнтів.

23 автомобілі Peugeot 301 області вдалося закупити завдяки реалізації субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області», який є частиною спільного проекту МОЗ і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей». Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Уляни Супрун.

До кінця року вони будуть в амбулаторіях сімейної медицини Волинської області. Коштують нові автомобілі — понад 8 мільйонів гривень.

У наступному році за кошти проекту та місцевого бюджету планують придбати ще понад 30 автомобілів для сімейних лікарів.

Однак якщо у цій закупівлі орієнтувалися на економічність моделей, то при оголошенні наступних тендерів акцент робитимуть на прохідності, з урахуванням дорожньої ситуації у Волинській області. Щоби лікарі могли доїжджати у найбільш віддалені куточки області та кожен пацієнт своєчасно отримував медичну допомогу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають