9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Відео: У Харкові відкрили сучасний інститут медицини та біомедичних наук

У заході відкриття інституту взяли участь керівник ХОДА Юлія Світлична та голова представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер.

Юлія Світлична ознайомилася з можливостями вишу та поспілкувалася з його колективом. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харківської ОДА.

Сьогодні потрібно використовувати нові можливості й технології в освіті, бути конкурентоздатними, щоб мати довіру абітурієнтів. Сподіваюся, що ще один навчальний заклад, який ми відкриваємо, надасть можливість здобувати якісну освіту, навчатися англійською мовою та підіймати кваліфікаційний рівень у медичній галузі, – сказала Юлія Світлична.

Вона наголосила на великій потребі у медичних кадрах в умовах реформування системи охорони здоров’я України.

Ми розуміємо, що потрібно підвищувати якість послуг та кваліфікацію лікарів. Спеціалісти потрібні ще й у зв’язку з реформою сільської медицини, у рамках якої ми будуватимемо в області нові амбулаторії та створюватимемо умови для надання якісних послуг. Нам потрібні фахові та патріотичні люди, – підкреслила Юлія Світлична.

Голова українського представництва ЄБРР, який надаватиме допомогу в розвитку вишу, подякував керівництву області за активне сприяння розбудові вищої освіти в регіоні.

Відкриття цього чудового закладу доводить, що Харківщина – центр не тільки економічного, але й академічного розвитку України. Це стало можливим завдяки підтримці керівництва області та особисто Юлії Світличної. Ми вдячні за підтримку нашої діяльності в регіоні, – сказав голова представництва ЄБРР в Україні.

Харківський інститут медицини та біомедичних наук є територіально відокремленим підрозділом Київського медичного університету – одного з найбільших приватних медичних навчальних закладів країни.

На сьогодні Харківський інститут провадитиме підготовку студентів за спеціальністю «Медицина», в майбутньому планується відкриття інших спеціальностей. Для іноземних громадян та вітчизняних студентів викладання буде проводитись англійською мовою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають