9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Відео: У Дніпрі відкрився перший в Україні сучасний завод з виробництва дентальних імплантатів

У Дніпрі відкрився перший в Україні завод дентальних імплантатів, який відповідає всім європейським стандартам якості.

Відкриття підприємства надасть для українців альтернативу дорогим імпортним імплантатів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “МОСТ ДНЕПР“.

Ми не раз анонсували, що в Україні з’явиться завод дентальних імплантатів, і зараз я готова заявити, що ми відкрилися. Наш завод знаходиться в Дніпрі. Ми визначилися з розташуванням саме так, тому що власники підприємства живуть в цьому місті і саме тут вони можуть здійснювати ретельний контроль і приділяти максимум часу і уваги підприємству. Мета, яку ми ставимо перед собою – випустити на ринок якісний продукт, який не поступатиметься європейським і азіатським аналогам, – повідомила бренд-менеджер ABM Technology Анастасія Бардасова.

Як розповіла Анастасія Бардасова, завод обладнаний за останнім словом техніки: на підприємстві немає жодного обладнання, випущеного раніше 2017 року. У виробництві використовуються верстати ЧПУ японської компанії TSUGAMI, «чиста кімната» швейцарського виробництва, а також обладнання для кислотної обробки від швейцарської компанії KKS.

Фактично на ринку України вже існують виробники дентальних імплантатів. Однак вони не відповідають тим нормативам, які ставить перед собою і дотримується ABM Technology, а саме: відповідність системі менеджменту якості ISO 13485, технічному регламенту N753, а також відповідність усім вимогам європейських інститутів і лабораторій, – зазначила Анастасія Бардасова.

Імплантати випущені на заводі в Дніпрі будуть коштувати значно менше, ніж імпортні, адже ціна імпортного продукту обумовлена ​​високими витратами на транспортування, сплату митних зборів, податків, а також високою собівартістю європейського виробництва.

Бренд-менеджер заводу повідомила, що співробітники підприємства проходили спеціальне навчання в Німеччині протягом року:

Коли ми планували відкриття заводу, ми зіткнулися з нестачею кваліфікованих кадрів. Хоча Дніпро – місто металургів, і у нас повинні були б знайтися люди, які вміють працювати з верстатами ЧПУ, однак, що стосується такої високоточної техніки, як TSUGAMI, фахівців по такому обладнанню в нашому місті немає. Тому наші співробітники протягом року навчалися на заводі в Європі. Крім того, інструктаж і рекомендації по роботі з технікою на підприємстві проводили безпосередньо японські фахівці, – сказала Анастасія Бардасова.

Головна наша мета – якість продукції. Ми не можемо собі дозволити випустити на ринок неякісний продукт: в цьому сегменті саме ми зараз представляємо українське виробництво, – зазначила бренд-менеджер ABM Technology.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають