9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

В Україні відкрили сучасний діагностичний комплекс для прикордонників з новітнім обладнанням

blankНа базі Центрального клінічного госпіталю Держприкордонслужби в Україні відкрили сучасний діагностичний комплекс для прикордонників.

Як розповіли в прес-службі президента Петра Порошенка, за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сиґеки Сумі центр отримав сертифікати на новітнє медичне обладнання для українських військових медиків. Повідомляє національний промисловий портал.

Серед переданого обладнання комп’ютерний томограф Toshiba 2016 року, відеоендоскопічний комплект Olympus, цифрову рентгенівську систему Calyps.

За словами начальника відділення діагностики госпіталю Василя Петренка, нове обладнання дозволить здійснювати високоточну діагностику і надавати якісну медичну допомогу, в першу чергу пораненим воїнам АТО, які прибувають в медустанову на лікування, ветеранам АТО, прикордонникам та членам їх сімей. Всі послуги для них будуть надаватися безкоштовно.

Донором проекту виступив Уряд Японії за сприяння Офісу проектної підтримки ООН (UNOPS). Загальний бюджет склав 22 млн 502 тис. грн.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають