9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Липня, 2021

В Україні стабільно зростає ринок приватної медицини

 • За підсумками 2016 року, зростання склало 18,3% і фінансові обсяги ринку досягли понад 11 млрд грн.

  Ринок приватних медичних послуг в Україні розвивається досить неоднозначними темпами, проте, демонструє високу рентабельність навіть в умовах кризи, запевняють аналітики компанії Pro-Consulting.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

  В Україні на сьогоднішній день працюють близько 50 тис приватних медичних установ (з урахуванням приватних медичних практик). У сегменті налічується більше 10 великих гравців. Як правило, це багатопрофільні клініки.

  До них відносяться:

  • клініка “Оберіг”
  • медична клініка “Борис”
  • медичний центр “Odontomed”
  • медичний центр “Біомед”
  • клініка “Оксфорд Медікал”
  • клініка “Добробут”
  • клініки “Медіком”
  • клініка “Into-Sana”.

  За останні кілька років обсяги ринку приватної медицини в Україні значно зросли. Стрибок зростання спостерігався до настання світової фінансової кризи 2008-2009 років. Після нього темпи зростання ринку трохи сповільнилися, проте, постійна поява нових гравців стимулює поліпшення показників.

  Ще одним фактором зміцнення позицій приватної медицини в нашій країні є досить низький рівень загальнодоступного медичного обслуговування, щоб клієнт звертатися в комерційні центри.

  Проте, обмежувачем зростання галузі виступають брак платоспроможного попиту і досить високі ціни на послуги. На сьогоднішній день близько 15% працюючого населення країни можуть дозволити собі відвідування приватних медичних клінік, але віддають перевагу державним установам.

  Крім того, стримуючими фактором розвитку виступають і досить високі інвестиції, необхідні для створення приватного медичного закладу – для успішного функціонування потрібна закупівля новітнього обладнання, організація приміщень і т.д.

  Також варто відзначити, що на ринку присутня проблема пошуку і підбору професійного медичного персоналу. Більшість штату приватних клінік працює на умовах повної зайнятості. Деякі фахівці також зайняті і в державних установах.

  Середній чек обслуговування в приватній медичній клініці залежить від проблеми конкретного пацієнта і можливих варіантів її лікування. Як правило, в стандартний перелік послуг входять 2 консультації, діагностика та основні маніпуляції.

  З огляду на середні ціни на приватні медичні послуги в Києві, можна зробити висновок, що вартість двох консультацій фахівця становить близько 700 грн ($ 25,45), середня ціна одного або декількох видів діагностики (аналіз крові, аналіз сечі, ЕКГ, УЗД, рентген або МРТ ) становить 500 грн ($ 18,18) вартість найпоширеніших маніпуляцій (за умови їх необхідності) – 1500 грн ($ 54,55).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що...

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...