9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

В Україні стабільно зростає ринок приватної медицини

 • За підсумками 2016 року, зростання склало 18,3% і фінансові обсяги ринку досягли понад 11 млрд грн.

  Ринок приватних медичних послуг в Україні розвивається досить неоднозначними темпами, проте, демонструє високу рентабельність навіть в умовах кризи, запевняють аналітики компанії Pro-Consulting.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

  В Україні на сьогоднішній день працюють близько 50 тис приватних медичних установ (з урахуванням приватних медичних практик). У сегменті налічується більше 10 великих гравців. Як правило, це багатопрофільні клініки.

  До них відносяться:

  • клініка “Оберіг”
  • медична клініка “Борис”
  • медичний центр “Odontomed”
  • медичний центр “Біомед”
  • клініка “Оксфорд Медікал”
  • клініка “Добробут”
  • клініки “Медіком”
  • клініка “Into-Sana”.

  За останні кілька років обсяги ринку приватної медицини в Україні значно зросли. Стрибок зростання спостерігався до настання світової фінансової кризи 2008-2009 років. Після нього темпи зростання ринку трохи сповільнилися, проте, постійна поява нових гравців стимулює поліпшення показників.

  Ще одним фактором зміцнення позицій приватної медицини в нашій країні є досить низький рівень загальнодоступного медичного обслуговування, щоб клієнт звертатися в комерційні центри.

  Проте, обмежувачем зростання галузі виступають брак платоспроможного попиту і досить високі ціни на послуги. На сьогоднішній день близько 15% працюючого населення країни можуть дозволити собі відвідування приватних медичних клінік, але віддають перевагу державним установам.

  Крім того, стримуючими фактором розвитку виступають і досить високі інвестиції, необхідні для створення приватного медичного закладу – для успішного функціонування потрібна закупівля новітнього обладнання, організація приміщень і т.д.

  Також варто відзначити, що на ринку присутня проблема пошуку і підбору професійного медичного персоналу. Більшість штату приватних клінік працює на умовах повної зайнятості. Деякі фахівці також зайняті і в державних установах.

  Середній чек обслуговування в приватній медичній клініці залежить від проблеми конкретного пацієнта і можливих варіантів її лікування. Як правило, в стандартний перелік послуг входять 2 консультації, діагностика та основні маніпуляції.

  З огляду на середні ціни на приватні медичні послуги в Києві, можна зробити висновок, що вартість двох консультацій фахівця становить близько 700 грн ($ 25,45), середня ціна одного або декількох видів діагностики (аналіз крові, аналіз сечі, ЕКГ, УЗД, рентген або МРТ ) становить 500 грн ($ 18,18) вартість найпоширеніших маніпуляцій (за умови їх необхідності) – 1500 грн ($ 54,55).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Інвестиції в завод “Інтерпайп Сталь” за дев’ять років склали мільярд доларів

  У січні 2021 року електросталеплавильному комплексу "Інтерпайп Сталь" у місті Дніпро виповнюється 9 років. За цей період...

  У Карантинній гавані порту Одеси обробляються одночасно п’ять балкерів (фото)

  У Карантинній гавані Одеського морського порту обробляються одночасно п'ять суховантажів.Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Адміністрації...

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та Boeing 767.

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для роботи на космічних апаратах.

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких...

  На мосту через річку Сула монтують 500-тонну металеву конструкцію (фото)

  У Полтавській області на автодорозі Н-08 Бориспіль — Маріуполь почалися роботи по монтажу металевої прогінної конструкції на...

  Завод «Маяк» адаптує заряд КЗ-6 для скидання з безпілотників

  Державне підприємство «Завод «Маяк» адаптує кумулятивний КЗ-6 для скидання з БПЛА типу мультикоптер.Про...

  У порту Ольвія перевалили рекордні 3,9 мільйона тонн вантажів

  За 12 місяців 2020 року в морському порту Ольвія було оброблено 3,91 мільйона тонн вантажів, що стало...